Програми, ігри, фільми, фільми онлайн, і фільми онлайн безплатно дивитися, завантажити безплатно, музика

 

Ashampoo WinOptimizer 9.1.1 Portable by Valx

Автор: Gerraldan от 21-02-2012, 14:38
 (голосів: 0)


Ashampoo WinOptimizer  - Випущена свіжа версія, новітньої 9-тій лінійка пакету програм, що дозволяє оптимізувати операційну систему за рахунок її настройки і очищення. Включає в себе утиліти для очищення жорсткого диска і системного реєстру, модуль для забезпечення захисту особистої інформації шляхом пошуку і видалення файлів і даних, що залишилися після інтернет - серфінгу, утиліту для оптимізації інтернет - з'єднання, модуль для настройки програм, автозавантажуються одночасно із запуском системи, а також модулі для пошуку і видалення непотрібних файлів DLL, для безповоротного видалення даних і для шифрування файлів.

Крім цього, програма дозволяє перепризначувати асоціації файлів, шифрувати і розшифровувати файли, а також безповоротно їх видаляти. Нарешті, можлива настройка параметрів системи і її оптимізація за один клік. У 9-ої версії програми з'явилося чимало нових можливостей, нові модулі, включаючи новий антишпигунський модуль і менеджер контекстного меню Windows, а також безліч поліпшень і виправлень.

Можливості програми:
• Оптимізація і очищення ваших жорстких дисків
• Очищення від тимчасових інтернет файлів
• Очищення системного реєстру від сміття і неправильних записів
• Одно-Клікова оптимізація системи
• Проста і ефективна дефрагментація жорстких дисків
• Управління автозапуском програм
• Управління запущеними процесами
• Оптимізація і збільшення швидкості вашого інтернет з'єднання
• Повне видалення файлів без можливості їх відновлення
• Відновлення видалених файлів
• Налаштування параметрів ОС Windows
• Зміна зовнішнього вигляду Windows за допомогою Візуального Стиліста
• Збереження та відновлення розташування іконок на вашому робочому столі
• Перегляд дискової і системної інформації
• Прямий доступ до всіх функцій ОС Windows
• Поділ і з'єднання великих за розміром файлів
• Приємний призначений для користувача інтерфейс

Ashampoo WinOptimizer 9 допомагає Вам ...
... Оптимізувати Вашу систему всього одним кліком!
Якщо Ви хочете швидко отримати результат або якщо Ви недосвідчений користувач, One-Click Optimizer - це безпечне і зручне рішення для обслуговування Вашої системи. One-Click Optimizer запускає модулі Drive Cleaner, Registry Cleaner і Internet Cleaner повністю автоматично згідно заданим налаштувань. Таким чином, Ви отримаєте найкращу продуктивність очищення з мінімальними зусиллями і гарантованою безпекою для Вашої системи.

... Очищати Вашу систему і звільняти місце!
Звільніть Вашу систему від непотрібних даних і служб, які уповільнюють Вашу систему. Ashampoo WinOptimizer 9 виконує для Вас повний аналіз систему. не дивлячись на те, що на використовує дуже розумний спосіб пошуку непотрібних даних, програма дуже проста у використанні з її інтуїтивним управлінням. Після сканування, Ви з легкістю можете переглядати результати. На всякий випадок, Ashampoo WinOptimizer 9 використовує механізми резервного копіювання, так що віддалені дані можуть бути відновлені, при необхідності.

... Отримати постійну продуктивність Вашої системи!
Для постійної високої продуктивності системи Ashampoo WinOptimizer 9 пропонує кілька модулів, які дефрагментує, перевіряють на помилки, аналізують використання або визначають стан дисків. Як і жорсткі диски, що містять дані, реєстр Windows ® час від часу також схильний дефрагментації. Очищення реєстру вивільняє вільне місце, а також прискорює час доступу, і, отже, прискорює роботу комп'ютера. Новий модуль Registry Defrag виконує аналіз, визначає наявність можливих слабких місць і пропонує рішення по оптимізації всього одним кліком.

... Прискорити Ваш ПК!
Ви коли-небудь стикалися з таким? Іноді завантаження Вашого комп'ютера займає так багато часу, що Ви встигаєте випити кави. Цього ніхто не любить! Ashampoo WinOptimizer 9 дозволяє Вам налаштувати параметри запуску програм і, таким чином, запуск Вашої системи без дратівливих операцій або інструкцій. Модуль визначає все автоматично запускаються програми і дозволяє Вам вибрати ті, які дійсно повинні запускатися автоматично. У списку результатів можна включати і відключати додатки і служби. Таким чином, Ви можете включати і вимикати їх знову в міру необхідності.

Інформація про програму:
Рік виходу: 2012
Версія програми: 9.1.1 Portable by Valx
Платформа: Windows XP/Vista/7
Мова інтерфейсу: Multi / Rus
Лікування: Не потрібно
Розмір файлу: 23.39 MB

Завантажити Ashampoo WinOptimizer 9.1.1 Portable by Valx 

 


Теги: системы, файлов, Ashampoo, WinOptimizer, систему, модуль, интернет, также, данных, удаления, программ, очистки, Скачать, Windows, поиска, реестра, программы, Вашей, ненужных, настройки

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.
 
 
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET PR-CY.ru CY-PR.com Яндекс.Метрика

©2010-2014