Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

В ігровому автоматі Bananas go Bahamas виробник Novomatic використовував цікавий сюжет. Він пов'язаний з відпочинком фруктів на острові. Оригінальна тематика слота відбилася на його дизайні. Але захоплююча тема і барвисте оформлення - це не всі переваги відіслати. Ще він зможе порадувати гравців своїми простими правилами, наявністю спеціальних символів, що збільшують розмір виграшу, турами фріспінов. А в First Casino Украина доволі часто цей слот попадає в різні турніри.

🧾 Опис автомата

Після запуску слота Bananas go Bahamas геймери побачать тематичну картину. Вона представлена ​​островом з пальмами. Ці зображення детально промальовані. Вони є фоном, на якому розташувалося ігрове поле. Воно складається з 5 барабанів, а також 9 ліній для виплат. Ще поруч з барабанами є 2 ряди квадратів з цифрами. Кожен з них має певний колір і відповідає за одну з ліній. Тому при складанні призовий ланцюжка виграшні знаки підсвічуються певним кольором.

Ігрові знаки автомата з'являються на спеціальних позиціях. На кожному барабані є по 3 таких позиції. Функції рядовий символіки виконують і тематичні зображення, і карткові номінали. Більш цінними є символи, відповідні сюжету слота. Це різні фрукти, відпочиваючі на острові.

Всі рядові знаки приносять виплати за загальними правилами. Для цього кілька піктограм одного типу повинні виявитися на одній активній лінії. Виграшна послідовність завжди починається на першій позиції зліва. В ході ігрового спина може сформуватися і кілька вдалих ланцюжків. При їх появі на різних лініях все виграші враховуються.

🕹 Як керувати ігровим автоматом Bananas go Bahamas

Функціональні кнопки відіслати розташовані під барабанами. Значення всіх клавіш інтуїтивно зрозумілі, тому розібратися з ними зможе навіть новачок. Ними можна відрегулювати ігрові показники, змінити призначені для користувача настройки. Також гравець може скористатися клавішею, що відкриває розділ з правилами. У ньому зазначена цінність символів, особливості формування призових ланцюжків. Для запуску спинив в слоті теж є пару кнопок, адже в ньому доступні і ручні обертання, і автоматичні.

💎 Грати безкоштовно в Bananas go Bahamas


Грати на гроші

💰 Види бонусів в автоматі

Більше виграшів в слоті допоможуть отримати його особливі символи. Герой-банан - це дикий знак. Він зможе вибудувати вдалі комбінації за загальними правилами. Вайлд наділений високими коефіцієнтами. Тому за послідовності з ним можна отримати великі виплати. Ще дикий допоможе добудувати можливі поєднання. Це станеться, якщо він виявиться в потрібному місці і замінить собою один з невигідних символів. Всі виплати за комбінації, в яких бере участь вайлд, видаються з множником х2.

Знак розкиду автомата Bananas go Bahamas представлений валізою. Він виконує кілька функцій. Скаттер приносить виграші, з'являючись на будь-яких ігрових осередках. Оскільки цей знак не прив'язаний до активних лініях, він може створити багато призових ланцюжків. Від кількості Скаттер на ігровому полі залежить сума нагороди. 2, 3, 4 або 5 знаків розкиду гарантують виплату в 2, 5, 20 або 500 ставок.

Друга особливість Скаттер в тому, що він запускає тури фріспінов. Вони активуються після того, як на будь-яких осередках з'явиться мінімум 3 валізи. В ході безкоштовних обертань зберігається кількість ігрових ліній і розмір ставки. Всі виплати, отримані в цих спинах, видаються з потрійним множником.

💥 Висновок

Слот Bananas go Bahamas порадує гравців своїм дизайном, символами у вигляді забавних героїв, а також простими правилами. Автомат також принесе гарні призи, якщо геймер візьме участь в його цікавих опціях.