Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra випущений компанією Novomatic в 2007 році. У слоті використовується стандартна єгипетська стилістика. Тому на його екрані геймери побачать тематичні ілюстрації. Незважаючи на те, що відіслати випущений давно, він зможе зацікавити учасників. Його правила нарахування призів прості. Додаткові нагороди можна отримати під час безкоштовних ігрових обертань. Також в автоматі передбачений спеціальний знак. Особливість такого символу в тому, що він діє і як дикий, і як Скаттер. Показник повернення коштів слота - 94, 26%.

🧾 Опис автомата Book of Ra

Слот наділений тематичним дизайном, який там давно полюбили гравці First казино. Його ігрове поле розташовується на тлі пустелі. Тут зображені піраміди, над якими видніється сонце на заході. Основне місце на екрані займає ігрове поле, яке теж виконано в загальному стилі автомата. Воно прикрашене двома колонами.

У його структуру входить 5 барабанів, які перетинаються 9 активними лініями. Таким чином, на кожному барабані є по 3 позиції. Ці позиції необхідні для ігрових знаків, які з'являться під час спинив. В основних ігрових вирощених діють рядові символи.

Такі знаки діляться на 2 групи, виходячи з їх коефіцієнтів. Менший цінністю володіють класичні номінали карток. Більш прибутковими є тематичні зображення: головний герой автомата, різні статуї у вигляді єгипетських божеств, священний жук-скарабей. Кожен символ автомата добре промальований і відповідає його оформлення.

💥 Правила гри в слоті Book of Ra

Призовий в Відеослоти вважається ланцюжок, в яку входить пару символів одного типу. Ідентичні знаки виявляться поруч один з одним на одній ігровій лінії. Комбінація починається на першій позиції зліва. Нагорода залежить від розміру ставки, виставленого гравцем, а також від коефіцієнтів символів. Після того, як ці показники будуть перемножити, виплата надходить на баланс учасника. Якщо гравцеві повезе, він може зібрати і не одне вдале поєднання.

Перед початком ігрового процесу в автоматі геймеру слід ознайомитися з його навігаційною панеллю. Основні її клавіші розташовані під барабанами. Деякими з них регулюються ігрові показники, інші необхідні для зміни налаштувань. Також тут є кілька кнопок, які допомагають активувати ігрові спини. У слоті можна почати обертання в одному з декількох запропонованих режимів.

💎 Грати безкоштовно в Book of Ra


Грати на гроші

💰 Опис бонусів автомата

Книга - це спеціальний символ ігрового слота Book of Ra. Він може діяти і як Скаттер, і як вайлд. Особливість книги-Скаттер в тому, що вона не залежить від активних ліній. Такий символ може випасти на будь-який ігровий позиції. Якщо мінімум 3 знаків розкиду виявляться на осередках автомата, почнеться тур фріспінов. Особливістю цього раунду є те, що, перш ніж активувати вибирається один з рядових знаків. Цей символ наділяється додатковими функціями. З'являючись в ході безкоштовних обертань, він буде розширюватися на 3 осередки барабана. Його поява допоможе гравцеві побудувати більше комбінацій.

Коли книга випадає на екрані автомата як Вайлда, він може замінити собою звичайні знаки. Такі підміни дозволяють добудувати потенційно вдалі поєднання. Адже вайлд виявляється на місці невигідного зображення.

💥 Висновок

Ігровий автомат Book of Ra наділений звичної для геймерів тематикою, пов'язаною з Давнім Єгиптом. Цій темі відповідає його дизайн, а також набір символів. Грати в слот цікаво, адже в ньому діють не тільки рядові знаки, але є і символ з розширеними можливостями. Також в ньому активується тур фріспінов з розширюється знаком.