Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Crazy Monkey - ігровий автомат від Igrosoft, який раніше був дуже популярний не тільки в Ферст казино, а і по всьому азартному світі. Слот присвячений пригодам смішний мавпочки. У ньому використовується просте, але яскраве оформлення. Стандартна структура і зручна панель управління роблять гру в автоматі простою і комфортною. Більш різноманітним ігровий процес зроблять особливі опції слота. У ньому діють спеціальні символи, запускається бонусна гра, що складається з декількох турів, активується ризиковий раунд.

🧾 Загальний опис слота Crazy Monkey

Оскільки сюжет автомата пов'язаний з мавпами, то його ігрова локація зображена зеленими джунглями. Мавпочка буде присутній під час усього ігрового процесу. У Crazy Monkey задіяно 5 ігрових барабанів, а також 9 активних ліній. На лініях формуються призові послідовності. Створювати комбінації в ході базових вирощених будуть звичайні знаки слота. Серед них є різні зображення, відповідні темі автомата. Це ананаси, банани, змія, метелик, лев. Кожен з цих символів наділений певним коефіцієнтом, який враховується при нарахуванні виплати.

🏆 Як виграти в слоті

Щоб отримати виграш, необхідно зібрати ланцюжок з декількох однакових знаків. Символи одного типу виявляться на одній ігровій лінії. А стартувати їх ланцюжок буде на першій позиції зліва. Після перемноження ставки на коефіцієнти приз потрапляє на ігровий баланс учасника. Якщо йому вдасться зловити кілька таких комбінацій в одному обертанні, то він отримає збільшену нагороду. При цьому важливому, щоб такі поєднання виявилися на різних активних лініях.

Перед запуском спинив в автоматі слід ознайомитися з його навігаційною панеллю. Вона складається з кнопок, що нагадують клавіші в реальних ігрових апаратах. Їх функції інтуїтивно зрозумілі. З їх допомогою геймер виставить кількість ліній, розмір ставки, відрегулює призначені для користувача настройки. Після всіх змін він зможе перейти до активації обертань. У Crazy Monkey доступні ручні спини і автоматичні.

💎 Грати безкоштовно в Crazy monkey


Грати безкоштовно

💰 Бонусні опції слота

Автомат має і спеціальними знаками. Його вайлд зображений африканської маскою. Дикий здатний підмінити собою будь-який зі звичайних знаків. Завдяки таким підмінити можна вибудувати більше вигідних сполучень.

Другий особливий символ слота - бонусний, представлений піктограмою мавпи. Самостійно будувати призові ланцюжка він не може. Але мавпочка здатна активувати призовий тур. Це станеться після того, як на будь-яких позиціях автомата з'явиться 3 таких знака.

Бонусний тур запускається на окремому екрані. Учасник побачить зелену галявину. Тут також є 5 звисаючих мотузок, а під ними стоїть мавпа. Геймеру належить вибирати серед цих мотузок і смикати за них. Ці троси можуть бути прив'язаними до бананів або до тяжких предметів - ковадлі, цеглі, кокосу. Якщо на мавпу впаде банан, вона з'їсть його, а учасник отримає додаткові окуляри. При падінні важкого предмета призовий тур завершиться. Мавпу може врятувати каска, яку вона надіне, якщо геймер грає по великим ставками.

Бонусну гру в Crazy Monkey можна продовжити, якщо все мотузки принесуть банани. На другому етапі з'являться таблички зі знаком питання і напис Знайди приз. Гравцеві потрібно натискати на таблички. Якщо він зробить правильний вибір, написане на табличці кількість очок додасться до нагороди.

Ще в слоті після кожного вдалого обертання активується ризик-гра. У ній потрібно вибрати карту, номінал якої перевищить номінал картки дилера. Правильний вибір збільшить приз в 2 рази.

💥 Висновок

Автомат Crazy Monkey наділений цікавою темою, барвистим дизайном, а також прибутковими опціями.