Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Gonzo's Quest - це ігровий автомат від компанії Netent, який являється одним із самих популярних в First Casino. Сюжет ігрового слота пов'язаний з героєм, який відправляється на пошуки міста Ельдорадо. Цьому сюжету відповідає якісний дизайн ігрового відіслати. Структура ігрового автомата нестандартна. Вона впливає на правила формуванні виграшних послідовностей. Створювати призові ланцюжка будуть і базові, і спеціальні знаки. Ще в ігровому автоматі задіяні особливі символи, запускаються цікаві бонусні опції. В ігровому слоті передбачений досить високий показник повернення коштів, що становить 95,97%.

🧾 Характеристика ігрового автомата

Оформлення ігрового слота виконано за допомогою добре промальованих ілюстрацій. Сучасна графіка і яскраві відтінки роблять цю картину привабливою. Тут зображений загадковий місто, який знайшов головний герой. Серед напівзруйнованих будівель, покритих зеленню, знаходиться ігрове поле автомата Gonzo's Quest.

У його структуру входить 5 ігрових барабанів, що перетинаються 20 активними лініями. Кожен ігровий барабан має по 3 позиції. На таких позиціях будуть з'являтися ігрові знаки автомата. Вони формують виграшні послідовності за стандартними правилами.

🎰 Правила ігрового автомата

Отримати виграші в ході основних ігрових спинив допоможуть рядові знаки відіслати Gonzo's Quest. Всі вони представлені ритуальними масками з різними емоціями. Кожен ігровий символ якісно промальований. Ще вони наділені різними коефіцієнтами, які враховуються при нарахуванні нагород.

Виплати покладаються за ланцюжки, що складаються з пари ідентичних зображень. Символи одного типу повинні опинитися поруч один з одним на одній ігровій лінії. Послідовність рухається зліва направо, починаючи з першого барабана. Після перемноження ставки і коефіцієнтів знаків виплата потрапляє на ігровий баланс учасника.

💎 Грати безкоштовно в Gonzo's Quest


Грати на гроші

💥 Як керувати ігровим слотом Gonzo's Quest

Під ігровим полем автомата знаходиться його навігаційна панель. Її складають функціональні кнопки. Спочатку геймеру варто вибрати кнопку зліва, відкриває рубрику з правилами ігрового автомата. Поруч знаходиться клавіша для регулювання розміру ставки на ігровий спин. Центральними кнопками запускаються ігрові спини. У Gonzo's Quest активувати ігрові обертання можна в різних режимах: звичайний, автоматичний, за максимальними ставками.

💰 Бонуси ігрового автомата

Одна з бонусних опцій ігрового слота Gonzo's Quest активується після створення виграшних поєднань. Призові символи вибухнуть, звільнивши ігрові позиції. На ці осередки впадуть нові ігрові піктограми.

Ще в ігровому автоматі Gonzo's Quest задіяно 2 спеціальних знака. Це вайлд і Скаттер. Дикий не формує виграшні послідовності самостійно. Зате він здатний підміняти собою звичайні ігрові зображення. Завдяки таким підмінити в ігровому Відеослоти добудовується більше вдалих ланцюжків.

Скаттер випадає на будь-яких ігрових позиціях автомата. Відповідає за активацію турів безкоштовних ігрових обертань. Для цього потрібно, щоб на ігровому полі випало кілька Скаттер. Далі почнеться 10 безкоштовних ігрових обертань. В ході цих турів діє особлива опція. У ній задіяний лічильник множника. З кожним виграшним ігровим спіном розмір множника зростає. Це може бути множник х3, х6, х9, х15.

Gonzo's Quest - це ігровий автомат з захоплюючим сюжетом, пов'язаним з пригодами головного героя. Відіслати наділений простою структурою, що впливає на правила побудови комбінацій. Він має у своєму розпорядженні базовими і спеціальними символами, туром фріспінов з множниками, бонусної опцією.