Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

Resident - ігровий автомат від Igrosoft, який серед гравців First Casino більш відомий як Сейфи. У цьому слоті використовується цікавий сюжет, пов'язаний зі шпигуном. Цьому сюжету відповідає і дизайн автомата. Його структура проста, тому отримати виграші можна за простими правилами. У слоті діють і звичайні, і спеціальні символи. Ще в ньому активується цікавий бонусний тур, що складається з декількох рівнів.

🧾 Огляд автомата Resident

Сюжет відіслати пов'язаний з розвідником, який пробрався в тил ворога. Тому на його екрані геймери побачать головного героя, що повзе до однієї з точок. Поруч з ним знаходиться вогнегасник, ще є пару пляшок. Над цими зображеннями розташувалося ігрове поле автомата.

У Resident воно має стандартну для цього виробника структуру. Її складають 5 барабанів, а також 9 активних ліній. На цих лініях під час ігрових спинив будуть формуватися призові ланцюжка. За роботу кожної з них відповідає певна цифра. Такі цифри знаходяться по обидва боки від ігрового поля.

🎰 Правила ігрового слота

Сюжет автомата втілений не тільки в його дизайні, але і в призовий символіці. Рядові знаки, що з'являються в ході базових спинив, представлені такими зображеннями: погони, медалі, пістолети, кулемети. Вони різняться своїми коефіцієнтами, які враховуються при нарахуванні виплати.

Щоб отримати виграш в слоті, потрібно зловити безперервний ланцюжок з однакових символів. Однакові знаки з'являться поруч один з одним на одній ігровій лінії. Послідовність завжди рухається зліва направо, починаючи з першого барабана. Комбінації, що випали на різних активних лініях, приносять виграші, які підсумовуються.

Управління ігровим процесом в Resident проводиться спеціальними кнопками. Вони знаходяться на панелі функцій, виконаної в стилі перших апаратів. Всі клавіші розташовуються в нижній частині екрана. Спочатку гравцеві варто вибрати клавішу, що відкриває інформаційний розділ. У ньому він зможе ознайомитися з таблицею виплат, загальними правилами слота. Далі можна переходити до регулювання налаштувань, ігрових показників, запуску обертань в різних режимах.

💎 Грати безкоштовно в Resident


Грати на гроші

💰 Які бонуси є в автоматі Resident

В ігровому слоті діють спеціальні символи. Це вайлд і бонусний знак. Дикий представлений вогнегасником. Він здатний замінити собою будь-який зі звичайних знаків. Так вайлд допомагає добудувати більше виграшних ланцюжків.

Як бонусного символу використовується зображення сейфа. Самостійно цей знак не будує послідовності і не приносить виграші. Але при появі на ігровому полі 3 таких знаків в автоматі активується призовий тур.

Цей тур активується на новому екрані. У ньому використовується оригінальне оформлення. Тут з'явиться безліч сейфів. У кожному з них знаходиться предмет, який може принести до 20 очок. Отримані окуляри множаться на розмір ставки. Завданням учасника буде відкрити всі сейфи, щоб отримати великий приз. Іноді в деяких з них може потрапляти динаміт. Він завершить призовий тур. У таких випадках отримана раніше виплата не згорить, а потрапить на ігровий баланс учасника. В якій послідовності відкривати сейфи, геймер вирішує сам.

Якщо гравець зможе відкрити їх все і не нарватися на динаміт, він перейде на наступний етап. У ньому потрібно вгадати, за якою з двох дверей знаходиться дівчина. Неправильний відповідь не обнулить баланс геймера, адже все його призи зберігаються заздалегідь.

💥 Висновок

Resident - ігровий слот про пригоди розвідника. Автомат має не тільки цікавою темою, але і прибутковими опціями.