Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe - це нова версія фруктового слота від виробника Novomatic, яку вже встигли полюбити гравці Casino 1. У цьому автоматі використовується яскраве оформлення, а також набір стандартних для перших апаратів символів. Структура слота не змінилася, в ньому задіяно таку ж кількість барабанів і ліній. Особливістю відіслати є те, що в ньому немає бонусних ігор. На його екрані з'явиться тільки один спеціальний символ, що збільшує розмір виплати. Ще в ньому запуститься ризик-гра, що дозволяє подвоїти нагороди. Показник віддачі ставок автомата становить 95, 66%

🧾 Характеристика відіслати

Після активації автомата геймери побачать яскраву картину. Вона складається з помаранчевих і фіолетових тонів. На екрані слота немає тематичних ілюстрацій, його дизайн лаконічний. Тут є тільки логотип Sizzling Hot Deluxe, який знаходиться у верхній частині екрану.

У центрі екрана розташувалося ігрове поле. Його складають 5 барабанів, на кожному з яких є 3 ряди з осередками. Ці осередки передбачені для знаків, які з'являться в ході спинив. Також в структурі автомата є 5 активних ліній. На них формуються виграшні ланцюжка. Для цього передбачені цифри в різнокольорових квадратах, що знаходяться поруч з барабанами. При формуванні комбінації виграшні знаки виділяються лінією певного кольору.

🎰 Символи автомата і його правила

У слоті передбачені прості правила. Нагороди в ньому приносять рядові символи, які з'являються в ході базових спинив. Серед них є сімка червоного кольору, наділена самими високими коефіцієнтами. Тому такий знак є найбільш цінним в автоматі. Решта символів представлені фруктами і ягодами: слива, апельсин, лимон, вишня, кавун, виноград. Всі ці зображення теж мають певні коефіцієнтами, які враховуються при видачі нагород.

Виграші покладаються за безперервні ланцюжки, в які входять однакові піктограми. Такі символи виявляться на одній ігровій лінії. А починатися їх послідовність буде на першій клітинці зліва. Для того, щоб визначити суму виплати, необхідно перемножити такі показники, як ставка і номінал знаків. При складанні кілька таких послідовностей на різних лініях нагороди за ним підсумовуються.

Кнопки для управління грою знаходяться в нижній частині екрана. Ними гравець зможе відрегулювати ігрові показники, змінити призначені для користувача настройки. Також слід вибрати клавіші запуску ігрових спинив. Запустити обертання в автоматі можна в одному із запропонованих режимів, і для кожного передбачена відповідна кнопка.

💎 Грати безкоштовно в Sizzling Hot Deluxe


Грати на гроші

💰 Особливі опції слота Sizzling Hot Deluxe

Відіслати своєму розпорядженні тільки одним спеціальним символом. Це Скаттер у вигляді зірки. Знак розкиду може випасти в будь-який ігровий позиції. Він приносить виплати без прив'язки до активних лініях. Здатний подарувати максимальну виплату. Для цього потрібно зібрати на ігровому полі не менше 5 Скаттер.

У слоті передбачена і ризик-гра. Запустити її можна тільки після створення призовий послідовності в основних спинах. Геймер може відмовитися від участі в ній. Її правила прості. На екрані з'являться карти, перевернуті сорочками вгору. Поруч з ними є кнопки. Гравцеві потрібно відгадати масть карт, натискаючи на клавіші. Правильний вибір збільшує виграш, отриманий в основному турі, в 2 рази. Якщо ж учасник помилиться, його баланс обнулится. Далі знову активуються звичайні обертання.

💥 Висновок

Sizzling Hot Deluxe - це простий автомат з фруктовими символами. У слоті гра ведеться за класичними правилами. Виграші приносять рядові символи, а також особливий знак. З додаткових опцій в ньому передбачена тільки ризик-гра.